Naujienos Back-to-index Atgal į naujienų sąrašą

Kviečiame vasario 25–28 dienomis atvykti į Vilniaus knygų mugę ir aplankyti renginius bei „Katino dienų“ stendą!

Logo

Vasario 25 d. (ketvirtadienis)

12:00 | 5.3 salė | Padėkime vaikui išmokti skaityti

Mokymasis skaityti yra vienas svarbiausių procesų priešmokykliniame etape, kuriame dalyvauja ne tik pedagogai, bet ir tėvai. Renginyje diskutuosime apie šiuolaikinės mokymosi skaityti tendencijas, skirtingus kalbinio raštingumo aspektus, vaiko saviraiškos svarbą. Kviečiame būsimų mokyklinukų tėvelius ir pedagogus. Lektorius - doc. dr. Saulius Žukas, mokomųjų priemonių autorius. 

Vasario 26 d. (penktadienis)

12:00 | 5.3 salė | Kaip sudominti vaikus pasaka? Pasakų panaudojimo aspektai priešmokykliniame ir pradiniame ugdyme

Pasakos lydi vaiką nuo pat mažumės, mokydamas tam tikrų elgesio taisyklių ir tapdamas modeliu bet kokiam vaiko kuriamam pasakojimui. Renginyje išgirsite „Raudonkepuraitė“, „Trys paršeliai“, „Dangus griūva“ ir kitų pasakų interpretacijas, sužinosite, kodėl svarbu jas aktualizuoti priartinant prie šiuolaikinio vaiko patirties. Lektorius - doc. dr. Saulius Žukas, mokomųjų priemonių autorius. 

Vasario 27 d. (šeštadienis)

13:00 | Vaikų scena | Šeimų olimpiada „Katino dienos“

Skatiname vaikus prasmingai praleisti laiką ir kartu su tėvais dalyvauti šeimų olimpiadoje „Katino dienos“. Renginio metu šeimos kartu spręs įvairias užduotis, sudarytas pagal priešmokyklinio ugdymo knygą „Katino dienos“. Renginio dalyviai bus apdovanoti prizais. 

Kd Baneris Olimpiada

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.